Toimitilavaihtoehtojen kartoitus ja etsintä on ydinosaamistamme, joten säästä aikaasi ja anna meidän avustaa etsinnässä. Kaikki kohteet eivät näy välittäjien tai omistajien listauksissa. Tieto näistä kohteista löytyy parhaiten asiansa osaavalta ammattilaiselta, joka kartoittaa vajaakäytöllä olevia tiloja.

Lakipalvelut

Jaana Peltola

Jaana Peltola, varatuomari, LKV
jaana.peltola@rhg.fi
044 791 6177

   

Pääkaupunkiseutu

Helsinki:

Nuijamiestentie 5 C
00400 Helsinki

Jouko Raitanen

Jouko Raitanen
jouko.raitanen@rhg.fi
050 469 5444

Risto Taimela, LKV
risto.taimela@rhg.fi
0400 674 900

 

Lahden seutu

 

Heli Reinberg, LKV, 
heli.reinberg@rhg.fi
040 647 4900

 

 

 

Turun seutu

Juho Viljanen

Juho Viljanen, LKV
juho.viljanen@rhg.fi
040 741 7522

Tony Rosenblad

Tony Rosenblad
tony.rosenblad@rhg.fi
050 551 5375

 

Tampereen seutu

 

Mikko Wallgren, LKV
mikko.wallgren@rhg.fi
045 610 2752

   

 

   

 

Toimitilavälitys RHG Oy

Turku:

Linnankatu 64
20100 Turku

Puhelin 020 734 4020
Sähköposti info@rhg.fi
Y-tunnus 2176095-7

Yhteydenottolomake